"Žiješ ve svojem vlastním světě, nebo co?"

3. června 2011 v 16:59 | Jill |  O mně
Byla jsem nazvána Alenkou v říši divů. Hezké pojmenování, že? Jen škoda, že nebylo myšleno tak úplně dobře...


(Cold case - Late Returns; úchvatný soundtrack)

Měly jsme tělocvik. Měly jsme jít na brusle a holky, co brusle nemají, měly běžet za těma, co brusle mají. Jelikož bruslení (vlastně žádnému sportu) něholduju, tak nemám brusle a z toho vyplývá (to se jmenuje implikace tuším - z a vyplývá b; jo, toho si ani nevšímejte moje myšlenkové pochody mimo mísu - asociace), že jsem měla běžet. Ano prosím, já a běžet! Nakonec jsme ale ven nešly a byly jsme v tělocvičně. Nejdřív jsme hrály vybiku - mou nejmíň oblíbenou hru. Taky že jsem byla hned první vybitá a musela jsem dělat 10 sedů lehů. Když učitelka viděla, jak mizerně hrajem, musely jsme trénovat házení míčem a pak jsme hrály znovu. Učitelka totiž myslela, že to první bylo nedorozumění, zřejmě netušila, že vážně bylo, já jsem to tiž hrála prvně líp než obvykle. Když se nás později ptala, jestli jsme si jako malí neházeli s míčem odpověděla jsem, že ano, ale přátelsky! Pak jsme měly kratší debatu, kterou jsem ukončila slovy, že vybíjená je moc násilná hra.
Učitelka nám později řekla, že si můžem vybrat, co budem dělat. Nabídla dokonce i pinec! Řekla jsem si tedy, že je to v klidu, protože ping pong vcelku umím, jenže snad všichni stáli proti mě, když si vybrali "falešný volejbal" s upravenými pravidly, kterému učitelka říká "šimból", zatímco já bych ho nazvala spíše "sh*tball", kde je místo hvězdičky měkké i. Je to naprosto příšerná hra, která mě tak šíleně nebaví, že... že nejsem schopná ani říct jak. Učitelka se ptala, jsetli si pamatujem , jak jsme to hrály. Ano, pamatovaly jsme si to, ale někteří z nás by radši nepamatovali na takovou hru.
Většinu hry jsem jen stála a tupě zírala někam doblba, sem tam jsem máchla rukama někam do míst, kde se nacházel míč a to bylo tak vše. Pak přišla ona zlomová chvíle, kdy učitelak zvolala "Točíme!" (což znamená něco jako "měníme pozici v hřišti", jestli jsem to dobře pochopila;-)) a já v bláhovém domění, že řekla "Končíme!", jsem se odebrala na úplně opačnou stranu ke dveřím tělocvičny. Když jsem se probrala ze svého snění s otevřenýma očima, učitelka se mě zeptala, jestli žiju v nějakém svojem světě a já jsem jí na to odpověděla, že asi jo. A pak na mě volala už jen "Probuď se!", "Vrať se zpět!" a "No, Ani!", pak mě nazvala Alenkou v říši divů a nakonec jen podotkla, že někteří z nás jsou aktivní, jak běhají po hřišti, a naopak některé "Aničku" musí nejdřív dostat z jiného světa zpátky. Vlastně jsem vždycky byla tak trochu mimo... a v těláku obzvlášť...

Chtěla bych plakát Jamese Hetfielda v životní velikosti.
A taky bych chtěla, aby se lidi tolik nepřetvařovali. Aby jim tolik nezáleželo na tom, co si pomyslí ostatní a na tom, že se jim líbí něco, co zrovna není v módě... Chtěla bych, aby všechno bylo opravdovější...


Jo a teď několik songů, které jsem si poslední dobou zamilovala:

(30 Seconds To Mars - This Is War)

(Sunshine - NFNY)

A potom taky jedna písnička z filmu "občanský průkaz", který jsem tento týden viděla podruhé, protože jsme na něm byli se školou, ta písnička se jmenuje "Most Of The Time" a je to od Boba Dylana, ale líbí se mi spíš "alternate version", kterou na YT neumím najít.

A nakonec jedno video od Serje Tankiana, ze kterého mám husí kůži, najdete ho zde. To video je svým napádem výborné... je... vážně působivé!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pony-jamir pony-jamir | Web | 3. června 2011 v 17:01 | Reagovat

Čauky přihlaš se do bleskovky u mě na blogu !! Máš jedinečnou šanci !! http://pony-jamir.blog.cz/1106/bleskovka-1
Beru jen prvních 5 lidí tak si pospěš !!

2 Irbise Irbise | Web | 5. června 2011 v 15:00 | Reagovat

ahojky, po dlouhý době:) tělák taky neni můj oblíbenej a na bruslích jsem v životě nestála... takže tě naprosto chápu.. :)
a ono volejbal a podobný hry na ty jsem taky levá... a když se navíc spoluhráčky okolo rozhody, že to radši vychytaj za tebe... tak jsem většinou taky končila tim že jsem tam zamyšleně stála a občas máchla rukama:D
takže si z toho nic nedělej... všichni přece nemůžou bejt supersportovci... že:)

3 Jill Jill | Web | 5. června 2011 v 20:03 | Reagovat

[2]: Díky:-D Pravda pravda:-D Já si z toho nic nedělám, ono to ke mně už prostě patří... A když vidím, že mi to tak jako tak nepůjde, tak tam radši budu jen tak stát, než abych ztratila ten zbytek své důstojnosti, co mi ve sportovním oblečení zbývá:-D

4 Miss Nothing Miss Nothing | Web | 6. června 2011 v 15:50 | Reagovat

Občas přemýšlím,kdo tělák rád má..Já osobně brusle mám a řeknu ti,že je to docela fajn :) Ale musím s tebou souhlasit,že ten kdo vymyslel šimbol to neměl v hlavě  v pořádku.Stupidnější hru jsem neviděla..! Taky jsme ji museli hrát minulý týden.A jak naše učitelka chtěla..Napoprvé a hned dokonale..škoda,že nebere ohledy na ty,kterým to nejde.. :/

5 Anett Anett | Web | 6. června 2011 v 19:13 | Reagovat

Budeš se asi divit, ale od té doby co jsem na střední mi vůbec tělocvik nevadí :-D. Bude to asi učitelem, který je naprosto skvělý. A tak jak mě na základce tělák nebavil, tak teď je to občas oddechová hodina :-D. A ještě k těm písničkám, naprosto skvělé :-). Zrovna mám období, kdy poslouchám nejvíc 30 Seconds To Mars a This Is War je skvělá písnička. A to Serjovo video je skvělé :-), taky mám z něj husí kůži :-D.

6 Jill Jill | Web | 6. června 2011 v 20:10 | Reagovat

[4]: Ta naše na nás naštěstí ohledy celkem bere... myslím, že ze mě už musí být zoufalá. Sice je fakt, že je mým protipólem, protože pochybuju, že máme vůbec něco společného, ale zas úplně nejhorší není:-)

[5]: Mi teda tělák vadí a pořádně! :-D A silně pochybuju, že mi vadit přestane, protože příští rok máme taneční, plavák a ještě cyklisťák:-D Ale teď jsem Tv měsíc neměla, kvůli maturitám a tak, tekže jsem byla šťastná jak blecha:-)
30 Sec to Mars jsem začala tak trochu poslouchat v březnu a pak jsem je úplně přestala poslouchat, ale teď jsem se k nim vrátila. Sice se mi líbí jen 6 písniček (tuším, že přesně 6), ale ty jsou fakt dost dobré:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama