"But I'm crazy! What do you want from me?"

8. června 2011 v 15:25 | Jill

(Sunshine - The Echoes)


Slibovala jsem si, že hned po příchodu ze školy naletím na učení, protože toho mám trochu víc než obvykle, ať mám teda volný večer... Jenže to, co jsem zažila, mě donutilo sednout ke kompu a sespat něco neuvěřitelného.

Přemýšlím, jestli jsem opravdu cvok a nebo je mimo mísu většina ostatních kolem mě. Já nevím, ale chci se zeptat, jestli je normální, že někdo odmítá jít na horolezecku stěnu a to jen proto, a teď slovy onoho člověka, že by si zlomil nehet! Myslela jsem si, že je to ironie. Že to takhle říkají jen ve filmech a dělají si srandu, ale ne! Ony opravdu existují takové, kterým na tom tolik záleží! Vážně existují lidi kteří web Krásná.cz berou vážně a kteří svůj volný čas rádi tráví pomlouváním. Ne, já si nevymyšlím, vážně ne. A taky nepomlouvám, jen konstatuji holý fakt. Něco takového jsem do dneška... zkrátka jsem to považovala za fikci pro pobavení ostatních, ale ono tohle opravdu existuje... A teď už to vím přesně, to že jsem učitelce v těláku na otázku, jestli žiju ve svém vlastním světě, neměla odpovídat "Asi jo." ale "No samozřejmě!"
(Metallica - The Unforgiven)


Přijde mi, že visím vzhůru nohama a hlavou dolů a všechno je postavené na hlavu. Chci jen tak sedět a poslouchat muziku...
(Fotka z mojí vlastní tvorby... nechci se chlubit, ale tahle se mi vážně líbí:-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Klaríís Klaríís | Web | 9. června 2011 v 17:21 | Reagovat

Tak něco takového u nás na škole není nic nenormálního, já si na to už zvykla a už to fakt neřeším:) Každej si má svoje, nikdo se nikomu do ničeho nenaváží. Jinak by dostaly!

2 Jill Jill | Web | 9. června 2011 v 18:36 | Reagovat

[1]: Máš recht. Já na to radši nijak nereaguju, jen se zděšením pozoruju, kam to naše společnost spěje... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama